O nás

Jsme NEJEN CUKRÁRNA!

Nejen cukrárna pro Vás připraví dezerty originálních receptur, z čerstvých surovin a s ojedinělým designem.

Jsme žáky italské cukrářské a zmrzlinářské školy, proto hledáme inspiraci hlavně tam, ale můžete u nás ochutnat i kousek Francie, Ameriky či Belgie.
Žádná chemie a polotovary- vše si připravujeme sami z kvalitních čokolád, mléčných výrobků, oříšků, ovoce a dalších potřebných surovin.

Naše pochoutky budou opravdu od nás- od korpusů různých příchutí po poslední „třešinku na dortu“.
Věříme, že kvalitní surovina k výrobě dezertu je stále více, než chemicky upravený líbivý polotovar.

Pořádáte narozeninovou oslavu, svatbu, firemní večírek? Obraťte se na nás- připravíme Vám pohoštění dle Vašich chutí. Nemusíte si objednávat jeden velký dort- Nejen cukrárna dodá dezertíky a slané pohoštěním na míru. Vše ve Vašem stylu a příchutích.
Dort, roláda, mono dezerty, zmrzlina, mousse, palačinka či quiche- to vše v Nejen cukrárně každý den.
Nejen cukrárna nabídne v letních měsících i poctivou italskou zmrzlinu- můžete se těšit na originální zmrzliny smetanové, ovocné či z alternativních surovin jako je sójové mléko. Při přípravě zmrzliny nepoužíváme žádné práškové směsi- ovocná zmrzlina je opravdu z ovoce a smetanová je uvařena z čerstvé smetany. Příchutím se meze nekladou, naše zmrzlinářka Vám připraví zmrzlinu z každé suroviny. Čokoláda, vanilka, ovoce, káva ale i cheesecake, lékořice, máta, tiramisu, kinder bueno a mnohé další.

Vše i v podobě šroubované zmrzliny, které bude obohacena extra porcí ovoce, či oříšků.
Nebudou chybět zmrzlinové dortíky,semifredda a zmrzlinové koktejly- přijďte ochutnat kousek Itálie do našich prostor na Hlučínském náměstí.
Vše si můžete odnést s sebou- kávu nachystáme do kelímků, dezerty, palačinky či slané pochoutky zabalíme do krabiček a zmrzlinu do termo boxů.
Káva, lahodné víno a dezert – tuto výbornou kombinaci najdete právě v Nejen cukrárně.
Nebudou chybět ani limonády z produkce Sirupárna! Je libo levanduli, mátu, šípek, pampelišku ,černý bez či kopřivu- autentická chuť a moderní vzhled.
Pro milovníky míchaných nápojů připravíme mnoho alko i nealko variant.